Połowa lipca – raport.

Już ponad połowa lipca minęła. Orlik działa na pełnych obrotach zachowując normy bezpieczeństwa (sterylizujemy dłonie, trzy razy dziennie odkażamy przyrządy na siłowni jak również sanitariaty). Jeszcze nie można nam korzystać z szatni.

Zajęcia prowadzone są według harmonogramu, natomiast godziny nie zarezerwowane są do dyspozycji wszystkich. W tych godzinach najczęściej odwiedzają nas rodzice i dziadkowie ze swoimi pociechami.

W tym tygodniu po raz pierwszy znaleźli się chętni do gry w tenisa ziemnego (i to Panie) oraz tenisa stołowego na stole usytuowanym na siłowni.

Bardzo dużo chętnych korzysta z nowo zakupionej trampoliny. Chwali się to, że korzystanie z trampoliny jest zgodne z Regulaminem, specjalnie do niej stworzonym.

Od tego tygodnia prowadzimy Europejski Test Sprawności Fizycznej. Jest to wykonanie sześciu konkurencji sportowych (bieg na 50 m i 600 m, bieg zawrotny, skok obunóż, skłon oraz tzw. brzuszki na czas.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na nasz skalski Orlik. Informujemy również, że Plac Zabaw Nivea jest czynny do wieczora. Tak, że każdy kto do nas zawita może spokojnie i aktywnie wykorzystać wolny czas.

smart
smart
smart
smart
smart