Jesteśmy dla Was cały czas.

Obiekt Orlik Skała jest czynny codziennie od 8.00 do 21.30. W godzinach dopołudniowych z Orlika korzysta Szkoła Podstawowa nr 1 w Skale. Jednak oprócz ich zajęć lub gdy boiska są wolne, licznie odwiedzają nas Mamy, Babcie czy opiekunki z małymi dziećmi. Często również młodzież szkolna korzysta przed pójściem do domu z „możliwości” obiektu. Od godziny 15.00 obowiązuje harmonogram według, którego obiekt funkcjonuje.

Staramy się być ofertą spędzania aktywnie wolnego czasu. Jesteśmy otwarci na różne propozycje organizacji zajęć. Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach grupy Koszykarze Orlik Skała (mężczyźni) we wtorki i piątki lub Siatkówka Kobiet (dziewczęta i kobiety) w czwartki. W środy popołudniu w tenisa ziemnego grają Panie. Na boisku do piłki nożnej odbywają się zajęcia według zaplanowanego harmonogramu. Cały czas do Waszej dyspozycji jest Otwarta Strefa Aktywności czyli po prostu siłownia zewnętrzna (trzy razy dziennie dezynfekowana). Coraz więcej osób z niej regularnie korzysta. Zakup trampoliny był strzałem w dziesiątkę. Jest wykorzystywana według regulaminy prawie cały czas.

Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert , może macie jeszcze jakieś propozycje jak pisałem jesteśmy na nie otwarci. Przyjdź zobacz skorzystaj.

Przychodzi czas jesienny. Już kluby sportowe dopominają się o terminy zajęć na boisku. Próbujemy stworzyć harmonogram na ten czas aby nikt nie był pominięty.

Czekamy.