Czerwiec na obiekcie (drugi tydzień).

Drugi tydzień czerwca przyniósł nam dość ciepła, słońca ale i tak potrzebnego deszczu. Nasz obiekt udostępniony jest w godzinach 8.00 – 21.00 (21.30). Przez większość czasu obiekt jest odwiedzany przez społeczność gminy i wykorzystany w każdej możliwej chwili.

smart
smart

Pewnie, że są chwile gdy deszcz lub inne przyczyny sprawiają, że obiekt „płacze” z pustki ale są to tylko sporadyczne momenty. Inne chwile są możliwością do pełnego wykorzystania obiektu, co się cały czas dokonuje.

W tym tygodniu przez złagodzenie obostrzeń na obiektach sportowych, może korzystać więcej uczestników. Zachowane również są zasady bezpieczeństwa epidemicznego, dezynfekcja rąk przy wejściu, dezynfekcja sprzętu, 3 razy dziennie dezynfekcja Otwartej Strefy Aktywności (siłowni zewnętrznej). Co bardzo cieszy coraz więcej społeczeństwa korzysta z niej. Fajnie powiedzieć, iż w drugim tygodniu działalności skorzystało z obiektu ponad 2 tysiące osób.

smart
smart
smart
smart
smart
smart

Serdecznie zapraszamy do ruchu, ćwiczeń oraz aktywnego spędzania wolnego czasu i tych co z naszego obiektu korzystają, jak również i tych którzy przyjdą do nas po raz pierwszy.😀